Používame súbory cookie, aby nám pomohli vylepšiť naše webové stránky.

Prezeraním našich stránok s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie

Mondial Assistance

Hľadať

How can we help?*

How can we help?

Naše hodnoty

Hodnoty, ktoré zastávame

Starostlivosť: nadšenie pre ľudí

Staráme sa o druhých. Stále myslíme predovšetkým na vás. Aby sme vám mohli poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť, najprv si vás vypočujeme, aby sme spoznali vaše potreby. Tento otvorený dialóg je pre nás dôležitý. Prečo? Jednoducho preto, že nás vaše potreby skutočne zaujímajú. Neoddeliteľnou súčasťou našej práce je nadšenie a záujem o ľudí. Robíme všetko pre vašu spokojnosť, váš dobrý pocit z toho, že vám dokážeme pomôcť a že nám na vás záleží.

V záujme o klientov spočíva rozdiel medzi nami a ostatnými spoločnosťami.

Spojenie: globálna komunita

Sme tak rozmanití, tak ako aj vy. Naša sila spočíva práve v našej rozmanitosti, ktorá je podstatou našej celosvetovej komunity. Premýšľali ste niekedy o tom,  ako je možné, že sa s nami kedykoľvek môžete spojiť? A spoľahnúť sa na nás kedykoľvek a kdekoľvek? Je to jednoduché. Pretože sme všade za všetkých okolností. Máme rozsiahle ľudské a technologické zdroje na to, aby sme tieto podmienky splnili. Môžete ukázať na akékoľvek miesto na svete a je veľmi pravdepodobné, že sme práve tam niekomu pomohli.

Proaktivita: Viac, ako očakávate

Nám nestačí len čakať na telefonát. Každý zákazník vyžaduje osobitný prístup. Pre nás je prioritou predvídať vaše potreby ešte skôr, ako nám zavoláte a ponúknuť vám také riešenie, ktoré prekoná vaše očekávania. Riešenie, ktoré prekvapí svojou inovatívnosťou.

Profesionalita: odborné znalosti k vašim službám

Nechceme si svoje skúsenosti a schopnosti nechávať len pre seba, ale chceme sa o ne podeliť, aby boli mohli poslúžiť všade tam, kde budú potrebné.

Naša záruka k vašim službám.

Dôvera: každý deň

Všetky naše vztahy sú vybudované na dôvere.

Naším cieľom je získať si dôveru nielen svojich obchodných partnerov, ale najmä zákazníkov, ktorým sme vždy pripravení pomôcť.