Používame súbory cookie, aby nám pomohli vylepšiť naše webové stránky.

Prezeraním našich stránok s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie

Mondial Assistance

Hľadať

How can we help?*

How can we help?

Zdravie & život

Poradna praktického lékaře

Zdravotné asistenčné služby

Zdravotné informačné služby nedokážu samy o sebe zabrániť vzniku zdravotných problémov. Môžu však účinne pomôcť pri ich riešení. Vaši klienti sa môžu spoľahnúť, že v prípade potreby získajú odbornú radu. 24 hodín denne, 7 dní v týždni, po celý rok.  Skúsený operátor či kvalifikovaný lekár im vždy poskytne kvalitné telefonické služby.

Cestovní pojištění

Poradňa praktického lekára

Necíti sa Váš klient dobre? Nie je si istý svojím zdravotným stavom? Nevie, či je naozaj nutné stráviť niekoľko hodín v čakárni u lekára? 
Potom stačí zavolať Mondial Assistance. Praktický lekár skonzultuje s Vaším klientom aktuálny zdravotný stav, vysvetlí zvyčajný liečebný postup a prípadne poskytne ďalšie informácie z odboru všeobecného lekárstva.  

Informačné služby

Informačné služby

Informácie o zdravotníckych zariadeniach v SR


Je Váš klient chorý? Potrebuje vedieť, kde ordinuje najbližší odborný lekár? Potom stačí zavolať Mondial Assistance. Váš klient získa potrebné informácie - adresu, telefónne a faxové číslo i rozsah zdravotnej starostlivosti poskytovanej vo vybranom zdravotníckom zariadení. 


Informácie o liečivých prípravkoch v SR 


Má Váš klient zdravotné problémy? Rozhoduje sa, aké lieky užívať? A čo nežiadúce účinky? Stačí zavolať Mondial Assistance. Váš klient získa informácie o zložení lieku, účinnej látke, odporučenom dávkovaní a užívaní, skladovaní, prípadných nežiadúcich účinkoch a aj o nahraditeľnosti inými preparátmi. 

Informácie o preventívnej starostlivosti v SR 


Patrí Váš klient medzi takých, ktorí cítia zodpovednosť za svoje zdravie? Chce presne vedieť, na akú preventívnu starostlivosť má v rámci  zdravotného poistenia nárok? Alebo sa chystá na cestu do exotickej krajiny? Chce zistiť odporučené očkovanie? Stačí zavolať Mondial Assistance. Pre Vášho klienta sú pripravené informácie o preventívnej starostlivosti v SR, o najvhodnejších termínoch očkovania i o hlavných zásadách cestovnej medicíny vrátane vhodných očkovaní.


Poskytovaním služieb s pridanou hodnotou pomáhame našim obchodným partnerom v rozvoji podnikania. Spoločne vytvárame riešenia šité na mieru ich potrebám. Zamestnanci Mondial Assistance sú vždy pripravení poskytnúť profesionálne služby vysokej kvality.