Používame súbory cookie, aby nám pomohli vylepšiť naše webové stránky.

Prezeraním našich stránok s ich používaním súhlasíte. Ďalšie informácie

Mondial Assistance

Hľadať

How can we help?*

How can we help?

Naša značka a hodnoty

Sme Allianz Partners. Sme tu, aby sme Vám pomáhali.

Skupina Allianz Partners (AP) je celosvetovým lídrom v poskytovaní asistenčných služieb a produktov neživotného poistenia. Misiou skupiny je pomáhať ľuďom, čo aj vystihuje svojím mottom: We Help and Protect, Anytime, Anywhere.

Skupina Allianz Partners patrí do silnej medzinárodnej finančnej skupiny Allianz SE a na trhu pôsobí pod značkami Allianz Global Assistance, Allianz Global Automotive a Allianz Care už viac ako 60 rokov. Vďaka tomu má v oblasti poistenia automobilov, zdravia a cestovania bohaté skúsenosti.

Adobe Flash is required to see this animation.

Ľudia v srdci našej spoločnosti

Našimi základnými hodnotami sú:

Starostlivosť

Profesionalita

Spolupráca 

Proaktivita

Hodnoty, ktoré vyznávame:

Starostlivosť: nadšenie pre ľudí

 

 

Starostlivosť

Radi sa staráme o druhých. Ste to práve Vy, na kterých myslíme predovšetkým. Aby sme mohli poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť, načúvame Vám, aby sme čo najlepšie porozumeli Vašim potrebám. Svoju prácu vykonáváme s nadšením a nasadením a chceme, aby ste sa s nami cítili v bezpečí.

Je to práve náš ľudský prístup ku klientom, ktorým sa líšime od ostatných spoločností.

Spolupráca: globálna komunita

Sme takí rozmanití, ako aj Vy. Premýšľali ste niekedy nad tým, ako je možné, že sa s nami môžete vždy a všade spojiť? Je to jednoduché. Pretože sme vždy všade prítomní. Môžete ukázať na akékoľvek miesto na svete a je veľmi pravdepodobné, že práve na tomto mieste sme niekomu pomohli.

Proaktivita: Nad rámec očakávania

Nečakáme len na zazvonenie telefónu. Každý zákazník vyžaduje osobitný prístup. Pre nás je prioritou predvídať Vaše potreby ešte skôr, ako nám zavoláte a ponúknuť Vám také riešenie, ktoré prekoná vaše očakávania. Riešenia, ktoré prekvapia svojou inovatívnosťou.

Profesionalita: odborné znalosti k Vašim službám

Nechceme si naše skúsenosti a schopnosti nechávať len pre seba, ale chceme sa o ne podeliť, aby mohli poslúžiť všade tam, kde sú potrebné.

Naša záruka vo vašich službách

Dôvera: každý deň

Všetky naše vztahy sú postavené na dôvere.

Naším cieľom je získať si dôveru nielen našich obchodných partnerov, ale najmä zákazníkov, ktorým sme pripravení každý deň pomáhať.